Αποτελέσματα Τριάθλου στην Επίδαυρο (ατομικό-ομαδικό-παιδικά)

Τι φανταστικός αγώνας και τι όμορφο διήμερο!!! Πραγματικά πολλά μπράβο σε ολη την Αρχαία Επίδαυρο που αγκάλιασε τον αγώνα. Και οταν λέμε ΟΛΗ εννοούμε ΟΛΗ :))) εκατοντάδες εθελοντές σε όλο το μήκος των 30km του ποδηλάτου αλλα και του παραθαλάσσιου δρομικού μέρους…μάλιστα πολλοί φίλοι μου είπαν οτι ειχαν να δουν τοσους εθελοντές απο τον αγώνα στην Κάρυστο πέρυσι.  Παιδιά με τους γονείς τους, ηλικιωμένοι στα σπίτια τους και στις αυλές τους να μας εμψυχώνουν, και στο τέλος ένας τεράστιος αγώνας τριάθλου μικρών παιδιών με τρομερό αριθμό συμμετοχών. Η μοναδική διαδρομή και η απίστευτη ομορφιά της Αρχ.Επιδαύρου, ο καιρός που μας έκανε το χατήρι και οι μοναδικοί εθελοντές αποτέλεσαν το τέλειο πακέτο και μια απάντηση στο τι μπορεί να κάνει μια μικρή κοινότητα όταν θέλει. Συγχαρητήρια σε ολους ….

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤΟΜΙΚΟΥ ΤΡΙΑΘΛΟΥ

Α/Α BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓ SWIM BIKE+T1 RUN+T2 ΤΕΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ

1 112 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 18-49 0:14:11 0:52:56 0:21:29 1:28:36

2 146 ΔΑΜΑΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:12:55 0:57:23 0:21:49 1:32:07

3 120 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 18-49 0:12:19 0:58:32 0:21:51 1:32:42

4 145 ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ CAMPEON SPORT/SEC.LINES 18-49 0:12:10 0:59:26 0:21:42 1:33:18

5 151 ΚΑΤΣΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:14:57 0:57:42 0:21:10 1:33:49

6 111 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΙ Ν.ΙΩΝΙΑΣ – NUVENTI 18-49 0:13:14 0:59:27 0:21:35 1:34:16

7 133 ΜΥΡΟΥΠ-ΠΕΝΤΕΡΣΕΝ ΤΖΕΝΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:13:18 0:58:36 0:22:29 1:34:23

8 110 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΙ Ν.ΙΩΝΙΑΣ – NUVENTI 18-49 0:13:07 0:59:52 0:23:46 1:36:45

9 109 ΔΡΑΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:18:05 0:55:06 0:23:59 1:37:10

10 127 ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 18-49 0:15:41 0:57:55 0:23:57 1:37:33

11 148 ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:15:28 1:00:28 0:23:54 1:39:50

12 150 ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:14:50 1:00:58 0:25:28 1:41:16

13 114 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:15:17 1:06:26 0:19:56 1:41:39

14 116 ΔΟΥΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:15:04 1:03:27 0:24:14 1:42:45

15 52 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΩΜΑΣ NUVENTI 50+ 0:17:45 1:02:18 0:23:23 1:43:26

16 118 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α.Σ.ΠΑΛΜΟΣ 18-49 0:14:04 1:04:51 0:24:55 1:43:50

17 104 ΧΑΤΖΗΠΟΠΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:16:54 1:02:42 0:24:55 1:44:31

18 129 ΔΗΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:17:11 1:02:36 0:24:46 1:44:33

19 78 ΜΠΟΥΛΜΕΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΝΗΡΗΙΔΑ/TRIADDICT 18-49 0:14:14 1:07:42 0:22:56 1:44:52

20 103 ΓΑΛΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ BMC 18-49 0:17:18 0:56:15 0:31:58 1:45:31

21 72 ΖΩΓΛΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:16:50 1:01:42 0:27:10 1:45:42

22 55 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΕΥΡΟΚΙΝΗΣΗ 50+ 0:18:10 1:01:25 0:26:21 1:45:56

23 51 ΜΕΓΑΚΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 50+ 0:17:19 1:04:27 0:24:56 1:46:42

24 115 ΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:17:00 1:01:54 0:27:53 1:46:47

25 107 ΠΙΠΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΓΕΛΗ ΛΥΚΩΝ 18-49 0:16:35 1:05:10 0:25:17 1:47:02

26 117 ΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:20:40 1:02:02 0:24:38 1:47:20

27 119 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:17:33 1:04:18 0:25:40 1:47:31

28 105 ΠΛΙΑΚΟΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:15:46 1:01:53 0:30:37 1:48:16

29 76 ΤΟΜΠΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:16:45 1:06:04 0:25:50 1:48:39

30 102 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:15:51 1:06:52 0:26:11 1:48:54

31 137 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:12:47 1:07:35 0:30:22 1:50:44

32 153 ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΗΡΗΙΔΑ/TRIADDICT 18-49 0:18:02 1:03:47 0:30:06 1:51:55

33 74 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΟΛΓΑ ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 18-49 0:13:16 1:10:32 0:28:13 1:52:01

34 121 ΛΟΓΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:16:02 1:09:16 0:27:08 1:52:26

35 126 ΔΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:20:07 1:06:08 0:26:17 1:52:32

36 54 ΧΑΡΠΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ BLUE CYCLING CLUB 50+ 0:17:59 1:07:21 0:27:15 1:52:35

37 142 ΚΟΡΑΛΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΙ Ν.ΙΩΝΙΑΣ – NUVENTI 18-49 0:14:18 1:11:50 0:26:40 1:52:48

38 132 ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:15:39 1:11:23 0:26:25 1:53:27

39 101 ΚΟΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:15:32 1:10:13 0:28:50 1:54:35

40 135 ΜΑΡΚΟΥ ΙΟΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:15:55 1:13:36 0:26:26 1:55:57

41 139 ΜΑΡΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:17:07 1:13:06 0:25:54 1:56:07

42 147 ΓΚΛΙΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:17:48 1:07:11 0:31:22 1:56:21

43 79 ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΗΡΗΙΔΑ/TRIADDICT 18-49 0:13:23 1:11:29 0:31:30 1:56:22

44 130 ΜΥΡΙΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:15:35 1:12:08 0:28:44 1:56:27

45 154 ΠΕΡΑΜΑΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:22:31 1:08:26 0:25:47 1:56:44

46 122 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:17:52 1:10:25 0:28:49 1:57:06

47 123 ΣΥΡΕΓΚΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:15:07 1:13:11 0:29:19 1:57:37

48 149 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ RED STAR TRIATHLON CLUB 18-49 0:15:37 1:15:50 0:27:24 1:58:51

49 143 ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:17:36 1:14:40 0:28:03 2:00:19

50 144 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΩΡΟΣ TRADEORDONATE.COM 18-49 0:18:55 1:16:06 0:26:18 2:01:19

51 125 ΚΑΛΙΑΜΟΥΤΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:17:24 1:14:30 0:29:26 2:01:20

52 140 ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ RED STAR TRIATHLON CLUB 18-49 0:16:00 1:18:34 0:28:59 2:03:33

53 124 ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:16:30 1:14:16 0:34:09 2:04:55

54 138 ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:19:03 1:12:36 0:34:08 2:05:47

55 108 ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:18:38 1:18:05 0:30:20 2:07:03

56 134 ΠΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:17:38 1:19:00 0:30:51 2:07:29

57 75 ΛΑΟΥΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 18-49 0:22:07 1:16:22 0:29:06 2:07:35

58 77 ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΝΙΚΟΛ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:15:20 1:26:11 0:30:03 2:11:34

59 113 ΝΤΙΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:20:56 1:17:09 0:36:21 2:14:26

60 128 ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:20:03 1:29:10 0:33:12 2:22:25

61 155 ΚΟΥΣΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:15:24 1:33:09 0:35:04 2:23:37

62 53 ΤΣΙΡΔΗΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 50+ 0:21:04 1:19:50 0:43:48 2:24:42

63 106 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:19:21 1:22:41 0:42:40 2:24:42

64 73 ΚΟΤΣΙΦΑ ΝΙΚΗ Α.Σ.ΠΑΛΜΟΣ 18-49 0:17:43 1:36:23 0:37:08 2:31:14

65 141 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΟΙ Ν.ΙΩΝΙΑΣ – NUVENTI 18-49 0:29:02 1:28:27 0:37:12 2:34:41

66 71 ΤΣΙΩΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:15:48 DNF

67 131 ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:18:25 1:39:24 DNF

68 136 ΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18-49 0:17:23 1:21:52 DNF

69 152 ΜΗΤΡΟΠΑΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΗΡΗΙΔΑ/TRIADDICT 18-49 0:15:10 DNF

 

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΜΑΔΙΚΟΥ ΤΡΙΑΘΛΟΥ

 

Α/Α BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓ SWIM BIKE+T1 RUN+T2 ΤΕΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ

1 5 ΚΑΦΩΡΟΣ ΑΛΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:09:57 0:54:57 0:21:01 1:25:55

5 ΒΑΓΕΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2 18 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:10:50 0:53:49 0:21:16 1:25:55

18 ΜΗΤΡΟΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18 ΣΤΑΡΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3 17 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ ΝΕΥΡΟΚΙΝΗΣΗ 0:13:54 0:52:16 0:20:26 1:26:36

17 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

17 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

4 4 ΚΑΡΠΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ο.Φ.Ν. ΙΩΝΙΑΣ 0:12:52 0:53:54 0:19:51 1:26:37

4 ΑΪΒΑΤΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

4 ΔΡΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

5 9 ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ N.S.COACHING 0:12:13 0:57:49 0:21:53 1:31:55

9 ΓΚΟΤΖΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

9 ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

6 16 ΛΕΒΕΙΔΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:15:14 0:55:57 0:22:41 1:33:52

16 ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

16 ΣΜΥΡΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

7 2 ΓΚΕΛΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ RED STAR TRIATHLON CLUB 0:13:10 1:00:09 0:22:44 1:36:03

2 ΧΥΤΗΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

8 10 ΒΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:15:56 0:57:11 0:25:01 1:38:08

10 ΤΟΥΛΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

10 ΚΑΛΠΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

9 7 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ DRYMON TEAM 0:09:54 1:06:29 0:22:40 1:39:03

7 ΜΑΝΤΕΝ ΚΟΡΝΤΙΛΙΑ

7 ΔΡΥΜΟΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

10 13 ΚΑΨΟΥΡΟΥ ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ 0:16:14 1:03:04 0:29:23 1:48:41

13 ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

11 1 ΒΑΓΚΝΕΡ ΣΤΕΦΑΝ RED STAR TRIATHLON CLUB 0:16:59 1:04:48 0:27:45 1:49:32

1 ΜΕΤΑΞΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

12 11 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:13:04 1:14:01 0:28:29 1:55:34

11 ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

13 14 ΓΚΟΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:19:39 1:14:15 0:22:21 1:56:15

14 ΦΛΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

14 ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

14 12 ΜΕΤΑΞΩΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΣ.ΟΡΕΙΒ.ΣΠΗΛ.ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ 0:27:35 1:09:05 0:31:55 2:08:35

12 ΚΑΤΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

 

 

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΤΡΙΑΘΛΟΥ

 

Δημοτικό (1-3 τάξη)

ΑΓΟΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ

1 ΛΕΒΕΙΔΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1 ΓΚΕΛΗ ΑΜΑΝΤΑ

2 ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2 ΜΑΚΡΗ ΟΛΓΑ

3 ΤΣΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3 ΚΑΝΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ

 

 

Δημοτικό (4-6 τάξη)

ΑΓΟΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ

1 ΤΖΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1 ΤΣΟΛΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2 ΜΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2 ΡΩΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

3 ΖΙΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3 ΚΑΝΕΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ

 

 

Γυμνάσιο (1-3 τάξη)

ΑΓΟΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ

1 ΦΛΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1 ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΛΙΝΤΑ

2 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ

3 ΤΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

Λύκειο (1 τάξη έως 17 ετών)

ΑΓΟΡΙΑ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ

1 ΜΕΤΑΞΩΤΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ

2 ΡΕΛΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

 

 

This entry was posted in ΝΕΑ. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *